Šiandien:

Thursday, 18 Jan 2018

2016-06-22 09:07
#33862

Visagino policijos komisariato informacija miesto gyventojams ir svečiams

Skirsnis: VISAGINE

Informuojame, kad vykdant viešosios tvarkos bei kitų teisės pažeidimų prevenciją ir kontrolę, Utenos apskr. VPK Visagino policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su policijos rėmėjais birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais bendrai vykdys prevencines priemones.

Didelio policijos dėmesio sulauks jaunimo pamėgtos susibūrimo vietos (mokyklų anfiteatrai, vaikų darželių teritorijos, kavinių, parduotuvių, kultūros centro prieigos). Visagino ežero paplūdymyje bei poilsio ir pramogų zonose bus vykdoma alkoholinių gėrimų vartojimo prevencija ir kontrolė.

Todėl primename Visagino miesto gyventojams ir svečiams, kad alkoholinių gėrimų ir kitų svaigalų gėrimas gatvėse, stadionuose, skveruose, parkuose, paplūdimyje, visų rūšių visuomeniniame transporte ir kitose vietose, arba girto pasirodymas viešosiose vietose, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę – užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 8 iki 14 eurų. Už tokius veiksmus padarytus per vienerius metus pakartotinai, baudžiama griežčiau – bauda nuo 14 iki 28 eurų, o kuris jau du kartus per vienerius metus baustas – bauda nuo 43 iki 86 eurų litų arba administracinis areštas iki trisdešimties parų. Nepilnamečio (iki 16 metų) pasirodymas viešosiose vietose neblaiviame stovyje arba jei nepilnametis vartoja alkoholinius gėrimus ar jų turi – užtraukia baudą jo tėvams arba globėjams nuo 14 iki 28 eurų. Girtų nepilnamečių nuo 16 iki 18 metų pasirodymas viešosiose vietose, taip pat alkoholinių gėrimų ir kitų svaigalų gėrimas ar jų turėjimas – užtraukia baudą nuo 8 iki 14 eurų.

Nors vasara — atostogų metas, tačiau vertėtų atsiminti, kad ilgapirčiams tai — pats darbymetis. Todėl ilsėdamiesi ar pramogaudami nepalikite matomoje vietoje rankinių, piniginių, mobiliųjų telefonų, dokumentų, kitų vertingų daiktų. Saugokite savo turimus vertingus daiktus, taip pat ir dviračius, nepalikite jų be priežiūros, nors ir trumpam pasišalindami. Išvykdami atostogauti — pirmiausia pasirūpinkite turimo turto apsauga: užraktais, saugos sistema, turto draudimu, paprašykite giminių, draugų ar kaimynų, prižiūrėti Jūsų butą, garažą ar sodo namelį. Įvykus vagystei ar kitai nelaimei skambinkite bendrojo pagalbos centro telefono numeriu 112.

Linkime gražios ir saugios vasaros!

414 | 0 → rodyti komentarus |

Leidinio taškai: {{article_score}}. Ar jums patinka?

Prisijungti

Daugiau skirsnio naujienos

*** Reklamos vieta
*** Reklamos vieta